Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Poradniki

Jak kupować maszyny ciężkie dzięki aplikacji mobilnej Ritchie Bros.?

aplikacja maszyny

„Jest do tego aplikacja!” Słynny slogan Apple zdefiniował nasze osobiste i zawodowe życie online. Era cyfrowa to rozwijająca się granica, niezależnie od branży, a branża używanych maszyn ciężkich nie jest wyjątkiem. Przyjrzymy się aplikacji mobilnej Ritchie Bros., która umacnia swoją pozycję jako najlepsza opcja do kupowania i sprzedawania używanego sprzętu ciężkiego.

Badanie przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych w końcówce 2020 roku wykazało, że możemy spodziewać, że spędzimy około dziewięciu lat naszego życia korzystając z naszych telefonów komórkowych. Jest to jedna z tych statystyk, która jest zarówno zaskakująca, jak i nie zaskakująca jednocześnie. Na dobre i na złe, świat mobilny jest w coraz większym stopniu miejscem, w którym żyjemy i prowadzimy nasze interesy, a to obejmuje nawet to, co robimy tutaj, w sektorze używanych maszyn ciężkich.

Aplikacja Mobilna Ritchie Bros. w skrócie

Nasza aplikacja mobilna daje klientom Ritchie Bros. szybką i skuteczną platformę do wyszukiwania i kupowania sprzętu poprzez łatwy w użyciu interfejs dostępny obecnie w języku polskim, a także angielskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, niemieckim i holenderskim. Korzystają z niej użytkownicy z ponad 120 krajów. W ubiegłym roku na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (region EMEA) odnotowaliśmy ponad 570 000 wyszukiwań online!

Zauważyliśmy, że aplikacja mobilna Ritchie Bros. stała się najpopularniejszym sposobem prowadzenia biznesu dla ponad 469 400 klientów z całego świata i ponad 71 500 z regionu EMEA. W ciągu ostatniego roku nowi użytkownicy masowo korzystali z naszej aplikacji. Zanotowaliśmy ogromny wzrost korzystania z aplikacji mobilnej, w tym o 62% w skali globalnej i ponad 70% w regionie EMEA. W lipcu 2021 roku aplikacja została uruchomiona w języku polskim, jednym z głównych rynków kupujących na aukcjach Ritchie Bros.

Gotowy, aby zacząć?

Możesz pobrać aplikację mobilną Ritchie Bros. bezpośrednio z naszej strony internetowej lub Sklepu Google Play dla urządzeń z systemem Android oraz ze Sklepu Apple dla urządzeń z systemem iOS.

Pobierz aplikację mobilną Ritchie Bros.

maszyny ciężkie

Comment here