Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Poradniki

System szuflad GTV Modern Slide – Modny i funkcjonalny design w Twoich meblach

System szuflad GTV Modern Slide – Modny i funkcjonalny design w Twoich meblach

Szuflady są integralną częścią mebli w biurach, domach i przestrzeniach publicznych. Szuflady są łatwiej dostępne niż tradycyjne szafki, można je też łatwiej otwierać. Zastosowanie szuflad w szafce dolnej jest popularną opcją projektową, szczególnie w kuchniach.

Wiele kuchni ma wbudowane szafki, lub szafy, które mogą być używane do przechowywania sztućców, żywności i innych urządzeń kuchennych. Niektóre szafki mają urządzenia takie jak piekarniki i lodówki. Aby kuchnia wyglądała świetnie, ważne jest, aby szafki były trwałe i dobrze zaprojektowane.

Prowadnice do szuflady GTV – podstawowe informacje

Prowadnica do szuflady GTV Modern Slide na bimeb.pl to idealne rozwiązanie do drewnianych szuflad, które są montowane na dole. Szuflada może być płynnie przesuwana i nadal wygląda świetnie. Prowadnicę można zamontować pod dnem szuflady, aby ją ukryć i wyeksponować naturalne piękno drewna. Prowadnicę można stosować zarówno do standardowych szuflad, jak i tych z wysokimi frontami. Cichy i delikatny domyk szuflad jest możliwy dzięki zintegrowanemu soft-close. Eliminuje to trzaskanie szufladami o boki szafek.

Nowoczesna prowadnica GTV – co warto wiedzieć?

Istnieją dwa warianty prowadnicy Modern Slide: z częściowym lub pełnym wysuwem. Wersja z częściowym wysuwem może udźwignąć do 25 kg, a z pełnym – do 35 kg. Zjeżdżalnie GTV dostępne są w długościach nominalnych od 250 mm do 600 mm. Do ich wykonania użyto stali galwanizowanej. Są one również łatwe w montażu. W zestawie znajduje się również sprzęgło, które pozwala na łatwe wpinanie i wypinanie szuflad. Modern Slide pozwala na regulację wysokości szuflady do 3 mm. Modern Slide najlepiej montować tam, gdzie szerokość szuflady NIE przekracza długości nominalnej prowadnicy.

Gdzie sprawdzą się szuflady Modern Slide firmy GTV?

Prowadnica Modern Slide 3D znajdzie zastosowanie głównie w szufladach kuchennych i salonowych. Prowadnice Modern Slide 3D to następca serii Modern Slide. Prowadnica ta umożliwia regulację szuflady w trzech wymiarach: w poziomie, w pionie i na głębokość. Zapewnia to idealne dopasowanie i szybki montaż. Synchronizacja pomiędzy poszczególnymi elementami prowadnicy oraz zastosowanie wysokiej jakości komponentów jezdnych pozwala na zapewnienie stabilnej konstrukcji i cichej pracy podczas wielu cykli otwierania i zamykania szuflad. Wszystko po to, aby ułatwić pracę stolarzowi, a klientowi zapewnić sprawne działanie szuflady.

Prowadnice Modern Slide 3D mają nośność 30 kg. To sprawia, że są idealne do szuflad, które są wystarczająco głębokie, aby przechowywać cięższe przedmioty. Dostępnych jest 7 opcji długości prowadnicy, w zakresie od 250 do 575 mm.

Szuflady wewnętrzne są opcją dla bardziej czasochłonnych i praktycznych półek w szafach w przedpokoju i sypialni. Jeśli szuflady można wysuwać, ułatwi to dostęp do całej zawartości szafy. Szczególnie jeśli szuflady mają prowadnice z pełnym wysuwem

Udostępnij