Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Budownictwo

Pompy beczkowe FLUX – budowa, zastosowanie, o marce

Pompy beczkowe FLUX – budowa, zastosowanie, o marce

Pompy beczkowe, które znajdziemy w asortymencie pochodzącej z Niemiec marki FLUX to urządzenia wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle, ale nie tylko. Coraz chętniej korzystają z nich także osoby prywatne. Absolutnie nie dziwi nas ich popularność. Firma może pochwalić się wieloma nowatorskimi rozwiązaniami w zakresie systemów do opróżniania beczek. Nie będzie błędem stwierdzenie, że marka FLUX zalicza się wręcz do światowych liderów w tej branży. Co jeszcze warto o niej wiedzieć, jak dokładnie zbudowane są pompy beczkowe, które oferuje, a także, gdzie znalazły one zastosowanie? Już tłumaczymy! Jeżeli szukacie najlepszych pomp beczkowych dla swojego biznesu lub domu, ten artykuł jest właśnie dla Was! 

Wybierz niemiecką jakość – postaw na pompy beczkowe FLUX 

Zanim szerzej omówimy zastosowanie pomp beczkowych z asortymentu FLUX, skupmy się na początek na samej marce, która w swojej ofercie ma wiele rodzajów pomp do beczek. Są to między innymi modele uniwersalne, ale także pompy beczkowe:

 • higieniczne,
 • monośrubowe,
 • z uszczelnieniem mechanicznym,
 • pompy beczkowe bezuszczelnieniowe,
 • do cieczy łatwopalnych,
 • do cieczy ropopochodnych.

To właśnie dzięki tak rozbudowanemu wachlarzowi możliwości, jakie daje nam FLUX, możliwe jest transportowanie w beczkach wszelkiego rodzaju mediów, niezależnie od ich właściwości, gęstości i innych cech charakterystycznych. 

Ciekawostka!

Być może nie mieliście pojęcia o tym, że to właśnie marka FLUX jest pionierem w produkcji elektrycznych pomp beczkowych. FLUX jako pierwsza marka na rynku zaprojektowała, a następnie skonstruowała tego typu pompę. Co ważne i co warto w tym miejscu nadmienić, marka FLUX to aż 70 lat doświadczenia w produkcji różnego typu pomp przemysłowych. Ogromne doświadczenie, świetne pochodzenia, wysoka jakość i sami zadowoleni klienci to najlepsze rekomendacje, jakimi może się pochwalić. 

Jak zbudowane są pompy beczkowe FLUX?

Pompy beczkowe FLUX to urządzenia przemysłowe, które cechują się budową modułową. Dzięki temu można je bez problemu konfigurować i dostosowywać do swoich osobistych potrzeb. 

Zastosowanie pomp do beczek FLUX

Pompy do beczek FLUX stosuje się do:

 • opróżniania i napełniania zbiorników z mediami o różnym stopniu gęstości (genialnie sprawdzają się w branży spożywczej do transportu past, przecierów, sosów),
 • przesyłu paliw, olejów i innych mediów z przemysłu petrochemicznego,
 • przesyłu kremów, balsamów, olejów i innych cieczy z branży kosmetycznej oraz farmaceutycznej, 
 • przesyłu farb, rozpuszczalników, kwasów oraz innych mediów pochodzących z przemysłu chemicznego,
 • przesyłu cieczy w naszych prywatnych ogrodach (nawozy i inne). 

Udostępnij