Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Budownictwo

Extradom – Gotowe projekty domów

extradom

Extradom to obecnie lider wśród stron z gotowymi projektami domów dostępnych przez Internet. Jest to firma, która została założona w 2000 roku i dziś jest najczęściej wybieraną zarówno przez architektów, jak i osoby poszukujące odpowiedniego projektu na swój dom.

Extradom świadczy również usługę doradztwa zarówno przy wyborze, jak i zakupie projektu domu. W ciągu ponad osiemnastu lat, firma pomogła ponad stu tysiącom osób, a liczba ta wciąż rośnie.

Zalety kupna projektu domu od Extradom

Wspomniana firma świadczy przede wszystkim usługi sprzedaży gotowych projektów domów, które są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Dzięki temu, osoby budujące własny kąt mają pewność, iż produkt jest w pełni realny. Zakupiony projekt to także projekt w pełni gotowy, który wymaga jedynie przeprowadzenia adaptacji.

Projekty są tworzone przez najlepszych specjalistów, w związku z czym istnieje gwarancja, że istnieje możliwość ich dopasowania do własnych potrzeb i wizji. Należy również nadmienić, iż każdy gotowy projekt przechodzi proces odpowiedzialny, za który odpowiedzialny jest architekt adaptujący. Ten wprowadza zmiany oraz dostosowuje dom do zaleceń klienta.

Adaptacja polega na dostosowaniu projektu również do warunków działki oraz warunków lokalnych, na przykład do wytycznych, które narzuca gmina oraz właściwości gruntu. Architekt adaptujący sprawdza zatem, czy projekt spełnia wszystkie warunki zabudowy i lokalnego planu zagospodarowania przestrzennego, analizuje obszar oddziaływania obiektu, wprowadza zmiany do projektu na życzenie inwestora. Oprócz tego, architekt musi sporządzić BIOZ, złożyć projekt zgodny z wymaganiami RMI oraz Ustawą o prawie budowlanym oraz przygotować pełną dokumentację do Zespołu Uzgodnień Dokumentacji Projektowej. Nie można także zapomnieć o tym, iż architekt adaptujący przejmuje obowiązki i odpowiedzialność projektanta głównego.

Kolejną istotną cechą projektów oferowanych przez Extradom jest to, iż marka współpracuje z rzetelnymi oraz doświadczonymi firmami z rynku zarówno finansowego, jak i budowlanego, w związku z czym klienci mogą liczyć na zniżki i promocje od ich partnerów. Nie można również zapomnieć o tym, iż kupno projektu online to idealny sposób na oszczędność czasu i pieniędzy na stworzenie przez architekta całkiem nowego projektu, który będzie odpowiadał wymaganiom oraz potrzebom. Dojście do porozumienia i opracowanie szkicu bowiem wymaga dużo cierpliwości i czasu.

Gotowe projekty domów dla każdego

Firma Extradom oferuje na swojej stronie internetowej szereg gotowych projektów domów, które posiadają szereg zalet. Wśród nich można znaleźć między innymi domy z garażami lub bez – w zależności od preferencji. Oprócz tego, należy także wspomnieć o tym, iż projekty obejmują domy zarówno parterowe, jak i piętrowe.

Każdy projekt jest tworzony z największą dokładnością przez doświadczonych architektów, którzy starają się spełnić wszystkie oczekiwania potencjalnych klientów. Gotowe na sprzedaż projekty można obejrzeć na stronie firmy. Są również – co ciekawe – dostępne w wersji 3D, w związku z czym istnieje możliwość jeszcze lepszego ich poznania, a co za tym idzie – dokładnego przemyślenia zakupu.

Wśród tysięcy projektów można znaleźć taki, który najlepiej spełnia wymagania osoby zainteresowanej. Co więcej – wybrany można również odpowiednio – z pomocą architekta adaptującego – zmienić oraz zmodyfikować, tak aby odpowiadał wszystkim potrzebom. Klienci mają ponadto możliwość podglądu na najważniejsze informacje dotyczące zaprojektowanego domu, takie jak między innymi jego powierzchnia, ilość łazienek, ilość pokoi i tym podobne. Na stronie podane są także rzuty kondygnacji, w związku z czym zainteresowani mogą jeszcze lepiej zwizualizować sobie dom.

Ogromną zaletą projektów online jest także to, iż przy poszczególnych projektach podane są orientacyjne koszty budowy budynku w stanie surowym. To umożliwia osobom przygotowującym się do wybudowania swojego określenie funduszu, który trzeba będzie na to przeznaczyć.

Comment here