Strona główna
Budownictwo
Tutaj jesteś
Budownictwo program do projektowania rur

Sprawniejsze projektowanie  z wtyczką Pipes Tubes Profiles 2020!

Data publikacji 29 sierpnia 2022

Pracujesz zawodowo przy projektowaniu rur i profili a nie słyszałeś jeszcze o wtyczce Pipes Tubes Profiles 2020? Najwyższa pora to zmienić! To niepozorne rozszerzenie może znacznie ułatwić twoją pracę. Przyda się również przy projektowaniu innych elementów budownictwa, ogrodów oraz DIY! Poznaj więcej jego możliwości i przekonaj się, dlaczego warto je zainstalować. Być może za jakiś czas nie będziesz w stanie wyobrazić sobie życia bez tej właśnie opcji.

SketchUp i jego nowe rozwiązanie dla inżynierów

Dla niewtajemniczonych, SketchUp jest oprogramowaniem typu CAD, które umożliwia projektowanie różnego typu konstrukcji. Z kolei wtyczka SketchUp od DBS szybko może stać się twoim ulubionym narzędziem. Konstrukcje nie będą zajmować ci już tak dużo czasu jak wcześniej – narysujesz je za pomocą kilku kliknięć. 

Celem DBS było stworzenie rozszerzenia umożliwiającego sprawniejsze projektowanie konstrukcji stalowych. Efekt został osiągnięty – dziś inżynierowie w biurach projektowych nie mogą wyobrazić sobie dnia bez wtyczki. Sprawniejsza i szybsza praca to tylko jeden z powodów, dla którego warto z niej skorzystać. Zaoszczędzisz w ten sposób również mnóstwo nerwów!

Oszczędność czasu czyli większa wydajność

Dla inżynierów liczą się przede wszystkim dwie najważniejsze kwestie- najwyższa jakość wykonania oraz czas. Siedzenie zbyt długo przy jednym projekcie wiąże się z opóźnieniem kolejnych oraz niższym zarobkiem. Wtyczka  Pipes Tubes Profiles 2020 pomoże ci zwiększyć twój potencjał i wydajność. Wejdziesz z nią na nowy poziom projektowania!

Najważniejsze możliwości wtyczki od DBS

Możliwości wtyczki od DBS jest naprawdę dużo. Najlepiej poznasz je wtedy, kiedy sam ją przetestujesz. Może okazać się, że będzie twoim ulubionym narzędziem. Twoja praca stanie się przyjemniejsza i skupisz się lepiej na samym projekcie a nie na walce z geometrią. 

Do najważniejszych zalet wtyczki możemy zaliczyć przede wszystkim:

  • funkcja wstawiania kolanek;
  • przygotowywanie dokumentacji i zestawienia materiałów;
  • ustawienie ilości segmentów opisujących okrąg
  • rysowanie rur za pomocą specjalnego narzędzia lub przy użyciu krawędzi;
  • edycja wymiarów rurek za pomocą narzędzia .

Jak zainstalować wtyczkę Pipes Tubes Profiles 2020?

Program do projektowania rur SketchUp plus wtyczka Pipes Tubes Profiles 2020 to okazja której nie możesz przegapić. Jak wcześniej wspomniano, znajdzie on również zastosowanie w projektach dla domu i ogrodu, DIY i przede wszystkim z obszaru budownictwa. Jak więc ją pobrać? Wejdź na oficjalną stronę producenta i wykup dostęp do rozszerzenia. Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany, możesz również skorzystać z opcji darmowej wersji próbnej. Znajdziesz ją na stronie SketchUp, po zalogowaniu w zakładce “extension warehouse”. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek problemy z obsługą, możesz skorzystać z bezpłatnych filmików instruktażowych.   

blacha trapezowa

Redakcja Building-Solutions

Pasjonat architektury i zrównoważonego rozwoju, z zawodowym doświadczeniem w branży budowlanej. Na co dzień eksploruję nowe technologie i materiały, które wprowadzają innowacje w każdą przestrzeń – od domowego zacisza po wielkoskalowe projekty przemysłowe.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Malowanie betonu