Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Budownictwo

Czy warto zainwestować w panele winylowe?

Czy warto zainwestować w panele winylowe?

Z roku na rok panele winylowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie można się temu specjalnie dziwić, trudno bowiem znaleźć na rynku równie trwałą i odporną na uszkodzenia podłogę. Niewątpliwym atutem paneli winylowych jest to, że znajdują niezwykle szerokie zastosowanie. Są wodoodporne, a to znacznie poszerza zakres pomieszczeń, w których mogą być położone. Nie ma też większego problemu z ich montażem. Co więcej, ogromny wybór kolorów i wzorów umożliwia idealne dopasowanie paneli do stylu, w jakim urządzone jest nasze mieszkanie. Jeśli więc chcemy cieszyć się piękną podłogą, która posłuży nam przez długie lata, zdecydowanie warto zainwestować w tego rodzaju panele.

Zalety paneli winylowych

Osoby planujące położenie nowej podłogi często obawiają się, że wybierając panele winylowe, nie uzyskają takiego efektu, jaki dają naturalne podłogi. Okazuje się jednak, że winyle mogą być równie piękne, a co ważne, znacznie bardziej wytrzymałe. Innowacyjne rozwiązania stosowane w procesie ich produkcji sprawiają, że podłogi winylowe są zbliżone trwałością do podłóg ceramicznych. Co więcej, dostępne są w rozmaitych kolorach i wzorach, co umożliwia łatwe ich dopasowanie do stylu, w jakim urządzone jest mieszkanie.

Nowoczesne panele winylowe The Floor cechuje unikatowa konstrukcja. W ich wnętrzu znajduje się twardy, ceramiczny rdzeń wykonany z mieszaniny minerałów skalnych i polimerów. To właśnie dzięki zastosowaniu tego rozwiązania podłogi winylowe z nich wykonane są tak trwałe i odporne na uszkodzenia. Niezwykle ważnym aspektem paneli winylowych jest ich wodoodporność. Dzięki temu, że są w 100% odporne na wodę, znajdują tak szerokie zastosowanie. Bez najmniejszych obaw można je zamontować w łazience czy kuchni. Świetnie znoszą bowiem wilgoć panującą w tych pomieszczeniach.

Łatwy montaż, spektakularny efekt

Innowacyjne panele winylowe The Floor to gwarancja niezwykle prostego i bezproblemowego montażu. Instalacja na „klik” sprawia, że podłogę błyskawicznie się montuje, co ważne bez kleju i zabrudzeń. Co więcej, nadają się do położenia zaraz po ich przywiezieniu, co w przypadku laminowanych paneli jest niemożliwe. Panele winylowe charakteryzują się stabilnością wymiarową. Nie odkształcają się na skutek działania niskich i wysokich temperatur, a także pod wpływem wilgoci. Z powodzeniem można je zamontować na rozmaitych nawierzchniach, nawet wyjątkowo twardych. Doskonale też się nadają do układania na ogrzewaniu podłogowym.

Odwiedzając stronę the-floor.pl, znajdziemy najistotniejsze informacje o panelach winylowych i ich zaletach. Wybierając jedną z dostępnych w ofercie firmy kolekcji, możemy mieć pewność, że uzyskamy nie tylko piękną, niezwykle efektownie prezentującą się podłogę, ale przede wszystkim wyjątkowo trwałą i odporną na uszkodzenia. Panele winylowe The Floor to najmodniejsze wzory, kolory oraz faktury. Doskonale imitują naturalny kamień czy też drewno. Podłogi z nich ułożone nie mają sobie równych. Są piękne, estetyczne i nadają wnętrzom niepowtarzalnego klimatu.

Udostępnij