Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Przemysł

Sander System – instalacje grzewcze

Sander System – instalacje grzewcze

Firma Sander System działa na rynku od piętnastu lat. Zajmuje się produkcją i sprzedażą podłogowych i ściennych instalacji grzewczych. Firma ma siedzibę w Krakowie, ale działalność prowadzi na terenie całego kraju.

Sander System specjalizuje się we wprowadzaniu nowoczesnych technologii w zakresie grzewczych instalacji płaszczyznowych. Firma jest producentem oferowanych rozwiązań lub sprowadza je z Polski i Europy. Produkty Sander System objęte są 10 letnią gwarancją.

Działalnośc firmy i oferta

Firma Sander System pomaga swoim klientom w wyborze i zaprojektowaniu systemów tradycyjnego i suchego ogrzewania podłogowego. 
Po przyjęciu zamówienia od klienta, przygotowywana jest wycena i sporządzany projekt wykonania. Po akceptacji klienta, firma wysyła potrzebne do wykonania ogrzewania materiały. 
Klient ma możliwość zamówienia darmowej wyceny i dopiero po jej wykonaniu podejmuje decyzję o zakupie produktu. 

Proponowane przez Sander System rozwiązania przeznaczone są do samodzielnego montażu. Poszczególne elementy systemu zaprojektowano w taki sposób, aby przyszły użytkownik mógł je bez problemu i szybko zamontować w wybranym pomieszczeniu. Na życzenie klienta Sander System organizuje instalację systemu przez fachowca. 

Ogrzewanie płaszczyznowe może być stosowane w domach jednorodzinnych oraz biurach. Ten rodzaj pozyskiwania ciepła, obniżanie koszty ogrzewania domu oraz zmniejszania ryzyka występowania alergii u domowników.

W tradycyjnym ogrzewaniu podłogowym firma stosuje ekonomiczne rozwiązanie wykańczania wylewką cementową lub anhydrytową. W tym rodzaju ogrzewania Sander System bazuje na trzech systemach:

  • TAKER SYSTEM – zastosowano w nim styropian i folię do ogrzewania podłogowego oraz mocowania na klipsy.
  • Montaż oparty na szynie montażowej.
  • SANDER SYSTEM KR – wykorzystano w nim prefabrykowaną płytę z wypustkami.

Firma Sander proponuje suche ogrzewanie podłogowe, które jest rozwiązaniem energooszczędnym i łatwym w montażu. Klient może samodzielnie zainstalować ogrzewanie.

W suchym ogrzewaniu podłogowym Sander System stosuje następujące rozwiązania:

  • SANDER SYSTEM STANDARD ALU – styropianowa płyta i pokrycie folią aluminiową gwarantuje równomierne rozprowadzenie ciepła.
  • SANDER SYSTEM ACOUSTIC ALU – zawiera dodatkową instalację akustyczną i termiczną. Jest produktem używanym zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w budynkach użyteczności publicznej.
  • SANDER SYSTEM RENOVATION – wykorzystywany jest w budynkach wymagających renowacji.

Sander System współpracuje z autoryzowanymi instalatorami, którzy fachowo i solidnie montują systemy grzewcze na terenie całego kraju.

Udostępnij