Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Wnętrze

Płytki gresowe o nowoczesnym designie od renomowanego producenta Baldocer

Płytki gresowe o nowoczesnym designie od renomowanego producenta Baldocer

W obecnych trendach aranżacyjnych, na szczególną uwagę zasługują wysokojakościowe produkty, które gwarantują nowoczesny design, funkcjonalność oraz walory użytkowe. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalnie projektowane płytki Baldocer, które zachwycają estetyką wykonania oraz doskonałą prezencją. Projektowane są one w najnowszych kanonach mody, doskonale łączą się one z aranżacjami w stylu industrialnym, loftowym oraz modernistycznym. Każdy, kto szuka pomysłowych i oryginalnych rozwiązań do swoich wnętrz, może zdecydować się na ten wyżej wymieniony produkt.

Płytki Baldocer, które wyróżnia ponadprzeciętna wytrzymałość na obciążenia mechaniczne

Płytki Baldocer produkowane są z zachowaniem najwyższych standardów jakości, designu i estetyki. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że wysokojakościowe produkty gwarantują ponadprzeciętne właściwości, jeśli chodzi o ich wytrzymałość na obciążenia mechaniczne. Są one odporne na intensywną eksploatację oraz mają bardzo długą żywotność, trwałość. Kafelki gresowe idealnie nadają się do wykorzystania, w aranżacjach kuchennych oraz łazienkowych, w domach, mieszkaniach i hotelach. Profesjonalnie zaprojektowane produkty przez firmę Baldocer, mogą być wykorzystywane w celach dekoracyjnych, także w nowoczesnych salonach oraz sypialniach. Wyżej wymieniona marka jest pionierem, jeśli chodzi o projektowanie płytek ściennych oraz podłogowych. Producent Baldocer projektuje wysokojakościowe płytki z gresu barwionego w masie. Szkliwiony materiał zapewnia wysoką jakość wykonania. Firma specjalizuje się w wykonywaniu kafelków o rektyfikowanych krawędziach, które mają charakterystycznie zaostrzone końce oraz boki.

Stylowe i eleganckie płytki, które nawiązują designem do świata natury

Wśród najnowszej kolekcji Natural od Baldocer, na szczególną uwagę zasługują produkty, których styl zakłada bezpośrednie nawiązanie do natury, przyrody oraz ekologii. Wśród tych płytek można znaleźć produkty metalizowane, które doskonale odnajdują się w łazienkach, utrzymanych w duchu industrialnym. Kolejną, doskonałą propozycję stanowią drewnopodobne kafelki, które świetnie łączą się z aranżacją rustykalną oraz góralską. Akcesoria ścienne oraz podłogowe w wersji kamiennej, będą stanowiły doskonałą ozdobę aranżacji loftowej oraz minimalistycznej, skandynawskiej. Wysokojakościowe kafelki występują w najpopularniejszych rozmiarach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Można je nabyć w następujących wariantach: 40×120, 60×120 jak i również 120×240.

Udostępnij