Building Solutions

budownictwo, dom, ogród, wnętrza, meble

Wnętrza

Lodówka dwudrzwiowa – jakie mamy opcje?

Lodówka dwudrzwiowa – jakie mamy opcje?

Lodówka dwudrzwiowa to cenny sojusznik każdej rodziny. Dzięki takiemu urządzeniu będziemy mogli nie tylko przechowywać znacznie więcej produktów spożywczych niż wcześniej, ale także zapewnimy sobie odpowiednią wygodę za każdym razem, kiedy będziemy przygotowywać posiłek czy sięgać po ulubiony napój. Na jakie sprzęty warto zwrócić uwagę, kiedy marzy nam się chłodziarka dwudrzwiowa? Do wyboru będziemy mieli modele Side by Side, Multidoor i zupełną nowość na rynku, czyli lodówki modułowe. Poznajmy każdy z tych typów i zastanówmy się, jak wybrać lodówkę!

Lodówka dwudrzwiowa Side by Side

Lodówka dwudrzwiowa Side by Side to jeden z najlepszych wyborów dla każdego, kto potrzebuje więcej przestrzeni do przechowywania swoich ulubionych produktów spożywczych. Dlaczego? Przede wszystkim lodówka z zamrażarką dwudrzwiowa Side by Side jest znacznie większa niż klasyczna chłodziarka. Jej rozmiar można porównać właściwie do dwóch lodówek zestawionych obok siebie, co jest o tyle trafnym skojarzeniem, że te modele oferują nam dwie komory – chłodzącą i mrożącą.

Modele Side by Side mają ogromny plus w postaci nietypowych drzwi. Ich otwieranie można porównać do sposobu, w jaki otwieramy drzwi naszych szaf czy bram podjazdowych. Dzięki temu łatwo otworzymy naszą zamrażarkę bez schylania się i będzie ona na tyle pojemna, żeby pomieścić znacznie więcej jedzenia niż klasyczne modele chłodziarek.

Lodówka z zamrażarką dwudrzwiowa – Multidoor

Innym możliwym wyborem, kiedy potrzebujemy chłodziarki dwudrzwiowej, są modele Multidoor. Czym one są? To lodówki podobne do modeli Side by Side, jednak różniące się od nich pod wieloma względami. Najczęściej mają dwoje drzwiczek prowadzących do komory chłodzącej, natomiast zamrażarka jest umieszczona przeważnie w klasycznym miejscu, jednak będzie to zależało od konkretnego modelu.

Dla kogo chłodziarki tego typu będą dobrym wyborem? Podobnie jak w przypadku modeli Side by Side, mogą się one okazać korzystne dla dużych rodzin. Pamiętajmy jednak o tym, że przeważnie będą one miały nieco mniejsze zamrażarki.

Lodówka modułowa Samsung Bespoke

Lodówka dwudrzwiowa z szufladami o dużej pojemności to nie tylko modele Side by Side i Multidoor, ale także chłodziarki modułowe, takie jak Samsung Bespoke. Czym są te urządzenia? Ich nietypowość polega na tym… że mogą być one właściwie takim typem lodówki, jaki akurat będzie nam potrzebny. Jest to możliwe za sprawą modułów chłodzących, które możemy zestawiać ze sobą w zależności od naszych potrzeb.  Jeśli więc przykładowo nasza rodzina się powiększy lub będziemy chcieli oszczędzić czas spędzany na zakupach, nic nie będzie stało na przeszkodzie, żeby dokupić do naszego urządzenia dodatkowy moduł.

Dużą zaletą lodówki Samsung Bespoke jest jej wszechstronność także w kontekście designu. Posiada ona wymienne panele, które możemy dowolnie ze sobą łączyć i zmieniać ich wersje kolorystyczne przy każdym remoncie. Dzięki temu nie będziemy skazani na wymianę całego urządzenia, kiedy wystrój w naszej kuchni ulegnie zmianie, co oszczędzi nam sporo wysiłku oraz pieniędzy.

Udostępnij