bezpłatny dojazd

Lista Wystawców

Centralne Targi Budowlane 2017

Lista wystawców 2017-04-18T15:58:52+00:00
Lista Wystawców Centralne Targi Budowlane 2017 Numer stoiska Hala
3M POLAND SP. Z O.O. B05-B10/A14/P03 F
4 BL GRZEGORZ OLEŚ G18 F
ABAKON SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA J10 E
ABROX L09 E
ADAM KORZENIOWSKI FIRMA CATERINGOWA W PÓŁ DROGI Z01,Z02,Z03
ADAMS SZTUKA ELEWACYJNA B19 F
ADREM A23 F
AKALA FARAONE SP. Z O.O. E05/P24 F
ALTRAD MOSTOSTAL SZALUNKI I RUSZTOWANIA E13/E14/E08/E09 F
ALUTERMO F08 F
AMPIO SMART HOME WOJCIECH MICHNIEWICZ J18 E
AP POMAWSKI A33 F
API PIOTR CHRABELSKI J01 E
ARMA SP. Z O.O. A44 F
ARSENAL INDUSTRIAL SP. Z O.O. D05 F
ASIMET POLSKA SP. Z O.O. A39 F
ATA D13 F
AW-NARZĘDZIA WALENTY ANDROSIUK A03 F
BANK HANDLOWY W WARSZAWIE S.A. A20 F
BASS S.C. A30 F
BB DURAJ PHU BERNARD DURAJ L06 E
BERGERAT MONNOYEUR SP. Z O.O. D07/P01 F
BIO-SEKWESTRACJA A21b F
BIURO USŁUG BHP – EFEKT A45 F
BLEBOX SP. Z O.O. J07 E
BRIKS SP. Z O.O. E06 F
BUDOWNICTWO MODUŁOWE SP. Z O.O. L12 E
CEDIMA POLSKA A04 F
CENTROMET JERZY ŚCIEGIENNY A19 F
DAKEL PPU F04 F
DEFRO SP. Z O.O. P30
DELTA MARCIN SADLAK E07/P12 F
DEMONET- MYJKI OKIEN A17a F
DHB SP. Z O.O. P10 F
DOBRY DOM SP.Z O.O. A43 F
DOMOWE SANATORIUM SP. J. I11 E
DREWBET GRZYB-KOTYNIA-ROGACZEWSKI SP.J. A28 F
DROMET SP. Z O.O. SP.K. B17 F
ECT TECHNIK A38 F
ECOVENTEAM SP. Z O.O. L12 E
EGA SP Z O.O. A29 F
EKO SUKCES L05b E
EKSPORT PRODUKCJA IMPORT ,,NARZĘDZIOWNIA BIS” SP. Z O.O. A06-A13/A02 F
ELIT PLAST LTD B13 F
ELWA SP.J. I04 E
ELWAR S.C. MARIUSZ PIETRASZKO , JACEK ŚWIECZKA A22 F
EUROGATE INTERNATIONAL D10/P14 F
EUROLUKI J05 E
EXTRADOM A40 F
F-ENGEL A24 F
F&F FILIPOWSKI SP.J. J17 E
FHU STANDARD J14 E
FORUM BUDOWLANE I12 E
GALAPRODUKT SP. Z O.O. B01a F
GLOBART OKNA NADARZYN F15 F
GMINA NADARZYN/ GMINA SZYDŁOWIEC A36 F
GOLDFOAM SP. Z O.O. B15 F
GÓR-STAL SP. Z O.O. F17 F
GREINPLAST SP. Z O.O. B02 F
GRODNO SA L01 E
HERBEĆ MARKETING ANDRZEJ HERBEĆ L08 E
HITACHI A17 F
IMBIGS A48 F
INDUSTRY D02 F
INFOMAX DZIAŁOWSKI, LEWICKI, SZCZEPANIK SP. J., Z. P. CHR. B16 F
INSTYTUT MECHANIZACJI BUDOWNICTWA I GÓRNICTWA SKALNEGO A48 F
INTER S A34 F
INVESTMENT AND DEVELOPMENT AGENCY OF LATVIA – LIAA I10 E
INŻYNIERNOJE RESPUBLIKANSKOJE UNITARNOJE PREDPRIJATIE „BIELSTROYCENTR” E16 F
IWONA.COM.PL P27
IZODOM 2000 POLSKA J20 E
JEKKO POLSKA SP. Z O.O. D14/P15 F
JOTUL STUDIO WARSZAWA I13 E
KOMATSU SP. Z O.O. P23/M
KOMINKI BIELAWSKI DARIUSZ BIELAWSKI J03 E
KOSBUD BRACIA KOSIŃSCY S.J. L04 E
KRAUSE SP. Z O.O. D08/P11 F
KROTOSKI CICHY D17 F
LAFARGE CEMENT S.A. I02 E
LIDER BUDOWLANY B12 F
LIRONA SP. Z O.O. J13 E
MAŁOLEPSZY D20 F
MARCHEWKA SCHODY – PODŁOGI – WNĘTRZA G24 E
MARWEN G.W. L15 E
MATECO PODESTY RUCHOME SP. Z O.O. D12/P07 F
MEDIA CREATIONS E19 F
METABO A18 F
MIASTO JASŁO J16 E
MIDAN S.C. A27 F
MODERN TECH P13
MONOLIT A46 F
MSA POLSKA SP Z O.O. E17 F
MY PACO A25 F
MYPHONE SP. Z O.O. A05 F
NIBE-BIAWAR SP. O.O. L02 E
OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE PARKIECIARZY G25 E
OGÓLNOPOLSKIE ZRZESZENIE DYSTRYBUTORÓW I MONTAŻYSTÓW STOLARKI F10,F11 F
OLAN SP. Z O.O. F07 F
OŚRODEK WDROŻEŃ EKONOMICZNO- ORGANIZACYJNYCH BUDOWNICTWA PROMOCJA SP.Z O.O. A01 F
P GUM-SILL F13 F
P.P.H.U. KOWAL S.C. EWA I JAN SZKUDLAREK J09 E
P.U.P.H LUXMAL TADEUSZ GŁOWNIA B18 F
P.W. ROMPOL ROMAN DZYR A21 F
PERI POLSKA E01 F
PIGR KONFERENCJA C01 E
PIONART E15 F
PIWO FABRYCZNE S.C. Z4
PLETTAC DISTRIBUTION SP. Z O.O. E03 F
PLUS GROUP SP. Z O.O. A42
POL-MOT AUTO S.A. D06 F
POLITECHNIKA RZESZOWSKA K02 E
POLITECHNIKA WARSZAWSKA K03 E
POLITECHNIKA WARSZAWSKA KOŁO NAUKOWE KONSTRUKCJI METALOWYCH K04 E
POLSAD JACEK KORCZAK D01/P05 F
POLSWAT I01 E
PÓŁNOCNA GRUPA NARZĘDZIOWA SP. Z O.O. A31 F
PPU BUDREX F14 F
PRACOWNIA KOWALSTWA ARTYSTYCZNEGO “KOWART” JAN CYGANKIEWICZ J02/M E
PRO SP. Z O.O. A32 F
PRO-WELLNESS JURCZYK, ABU EL ELLA, CYRAN, SZPAK SP.J. C03 F
PRODUCENT PODŁÓG DREWNIANYCH JAWOR PARKIET G03 E
PROMILER SP Z O.O. A41 F
PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII OGRODNICZEJ DREWSMOL I09
PTAK EXPO F19 F
REDMAKS SC G13
RENOVE SP. Z O.O. B14 F
RHEINZINK POLSKA SP. Z O.O. F01 F
RINGER SP. Z O.O. E02 F
RIWAL POLAND SP. Z O.O. D16/P06/Maszyna F
ROCK MASTER E12 F
SANDER SYSTEM SP. Z O.O. SP. K B11 F
SAS ZAKŁAD METALOWO- KOTLARSKI P21
SATORIDRUK.PL L11 E
SELMA I03a E
SERAFIN P.U.H. ANDRZEJ SERAFIN D09/P02 F
SOLCRAFT L10 E
SOPEXIM SP. Z O.O. J12 E
SPARGO/EKO DOM E11 F
STALCO SP. Z O.O. S.K.A. C02/A16/P04/P08 F
STANLEY A15 F
STOWARZYSZENIE SPECJALISTÓW ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH G05 E
STRACER SP. Z O.O. J04 E
STREFA SMAKU ANETA SZULC Z05
STYL DRZEWA SP. Z O.O. J19a E
SZEPTUCHY.PL A26 F
SZKOŁA DOBREGO SMAKU SP. Z O.O. RONIC D04 F
TARTAK “STEFAN” SP. J. G01 E
TECTUM F12 F
THERMOSCAN L14 E
TR RENTAL SP. Z O.O. F06 F
TWISTER SP. J. JAROSŁAW SZUBER J15 E
UPLIFTER VERWALTUNGS GMBH P09
USŁUGOWY ZAKŁAD STOLARSKI OKOŃ MAŁGORZATA GROTOWSKA G26a E
VARIANT FACTORY LTD. E18 F
VBS ANETA KIBLER E10 F
VIDOK SP.Z O.O. F03 F
WERZALIT VERTRIBES GMBH G02 E
WOBET-HYDRET L13 E
WYTWÓRNIA PARKIETÓW DĄBEX J19 E
XL TAPE INTERNATIONAL SP. Z O.O. A35 F
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY K01 E